Aktualności

Impreza charytatywna!
09.04.10 23:05 - Kuba Kędzia
PSSiAP zaprasza na imprezę

CHARYTATYWNA WIOSNA jak w bajce!


Przebierz się, przyjdź i baw się z nami!
Połącz przyjemne z pożytecznym i wesprzyj projekt BAJKOWE SPOTKANIA!

29 kwietnia godzina 21:00 Klub Czekolada

Każdy może mieć swój udział w "Bajkowych Spotkaniach". Już pod koniec kwietnia odbędzie się impreza charytatywna pt. „Charytatywna Wiosna”, z której dochód zostanie przeznaczony na realizację projektu. Wystarczy kupić cegiełkę wstępu, przebrać się za swojego ulubionego bajkowego bohatera i dobrze się bawić! Najbardziej pomysłowe przebrania zostaną nagrodzone. Zwycięzcy mają szansę otrzymać bilety wstępu do Parku Wodnego OCTOPUS w Suchym Lesie, bony do PYRABARU, czy wyjątkowe gadżety VOLKSWAGENA, m.in. pendrivy z oryginalnym logo.

Połącz przyjemne z pożytecznym. Przyjdź 29 kwietnia o godz. 21:00 do klubu Czekolada przy ulicy Wrocławskiej w Poznaniu.


Marszałek woj. wielkopolskiego patronem honorowym
28.03.10 18:05 - Kuba Kędzia
Z przyjemnością informujemy, że patronat honorowy nad projektem "Bajkowe Spotkania" objął Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak (www)!

Pełna lista patronów honorowych i medialnych na stronie Współpraca. Tam też znajdują się informacje na temat możliwości wsparcia naszego projektu oraz list Koordynator Projektu Anny Kamyszek. Zachęcamy do współpracy i wsparcia!


"Pomaluj świat dziecka"
26.03.10 18:05 - Anna Kamyszek
Serdecznie zapraszamy do udziału w wielkiej uniwersyteckiej zbiórce zabawek dla dzieci z Kliniki Onkologii-Hematologii Szpitala im. Karola Jonschera w Poznaniu!

Zbieramy:

  • gry planszowe,
  • farby,
  • bloki rysunkowe,
  • pędzelki,
  • kredki,
  • pluszaki i inne zabawki.
Zbiórka odbywa się na wszystkich wydziałach Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w dniach 24-31 marca!


Nowa strona projektu
23.03.10 14:27 - Kuba Kędzia
Dosłownie przed chwilą uruchomiona została całkowicie nowa witryna stworzona specjalnie dla projektu "Bajkowe Spotkania" koordynowanego przez Polskie Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Psychologii (pssiap.org).

W ciągu najbliższych dni witryna zostanie uzupełniona o sprawozdania z warszatów i szkoleń, w których wzięli udział wolontariusze projektu, a także o galerię zdjęć. W międzyczasie zachęcam do zapoznania się z założeniami projektu, bajkoterapii oraz możliwościami wsparcia i współpracy (podstrona "Współpraca")!